Titles you rated
EuphoriaRated ★ 2.5
The WatcherRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
The GreatRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5