Series
Ratings
160
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Youth of MayRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0