Titles you rated
Death's GameRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Raising DionRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
- Good Morning CallRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5- In the Next Life I Will Be Serious SPRated ★ 3.0
In the Next Life I Will Be Serious Season 2Rated ★ 3.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 2.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0