Movies
Ratings
195
Legally BlondeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The CellRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MaXXXineRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: Mystery of GeGeGe True Birth EditionRated ★ 3.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 3.5
DamageRated ★ 3.0
RiverRated ★ 1.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 2.0