Series
Ratings
84
She Was PrettyRated ★ 2.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 1.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 1.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0