Movies
Ratings
110
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0