Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0