Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0