Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.5- 魔王Rated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5