Movies
Ratings
62
HerstoryRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0