Series
Ratings
40
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
NEW GAME!!Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
NEW GAME!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0