Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5- YoungyoungRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5