Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0