Series
Ratings
41
PunchRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 4.0
PresidentRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0