Movies
Ratings
484
PredestinationRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 1.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
HeroRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Brotherhood of the WolfRated ★ 1.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
The September IssueRated ★ 0.5
ElephantRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0