Series
Ratings
12
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0