Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5