Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0