Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0