Movies
Ratings
635
ExhumaRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0