Titles you rated
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5