Movies
Ratings
32
Man on FireRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0