Movies
Ratings
32
UnbowedRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0