Titles you rated
The PianistRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Ping PongRated ★ 4.0
The Eternal ZeroRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5- Love Strikes!Rated ★ 3.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0