Titles you rated
Black LagoonRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5- コードギアス 反逆のルルーシュ DVDマガジンRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- オオカミさんと七人の仲間たちRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Brain PoweredRated ★ 3.0