Movies
Ratings
27
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Thermae RomaeRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5