Movies
Ratings
21
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 2.5
Helter SkelterRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Drucker in the Dug-OutRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 1.5
SolaninRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 5.0- Strayer's ChronicleRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5