Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0