Movies
Ratings
258
Guns & TalksRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0