Movies
Ratings
940
BugoniaRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
8½Rated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 4.0