Series
Ratings
82
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 1.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5