Series
Ratings
22
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5