Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
FAQRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Father's HeartRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5