Movies
Ratings
396
Two Distant StrangersRated ★ 2.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
ShirkersRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
SeaspiracyRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
SisterRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0- Girl Who Dreams About TimeRated ★ 3.0
GagarineRated ★ 3.0