Movies
Ratings
23
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
MementoRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0