Titles you rated
Queen MantisRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 1.5
Family by ChoiceRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 0.5
To My HarryRated ★ 1.5