Titles you rated
Berberian Sound StudioRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
A Young Man with High PotentialRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 3.5
Rocky VRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 4.0
Next FloorRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 2.5