Series
Ratings
25
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0