Movies
Ratings
348
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
VirusRated ★ 3.5- NightmareRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 4.0
Dream HouseRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5