Movies
Ratings
144
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5