Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0