Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0