Titles you rated
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
MothersRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 2.0
One-LineRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 1.0
Premium RushRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0