Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5