Titles you rated
Easy ARated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
BraveRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0