Titles you rated
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5