Movies
Ratings
40
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Wedding SingerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5