Movies
Ratings
85
OblivionRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0