Series
Ratings
24
The PacificRated ★ 5.0- Dibo 1min ShowRated ★ 5.0
- Sing along with DiboRated ★ 5.0
- 倚天屠龙记Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5