Movies
Ratings
44
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0